Vitajte v našom svete

Vďaka za Vašu návštevu! Prijmite pozvanie na prehliadku.


Ručná výroba unikátnych stolov z masívneho dreva zostáva najdôležitejšou úlohou na našom zozname. Kontakt s Vami je pre nás rovnako dôležitý. Prijmite naše pozvanie na prehliadku  aktuálnej ponuky stolov v online obchode alebo sa inšpirujte prehliadkou online katalógu. Pre ešte viac informácií o našich produktoch nás smelo kontaktujte prostredníctvom online formulára alebo nám zatelefonujte.  


HODNOTY A PRINCÍPY

Žiadne veľké slová, len jednoduchá vízia vychádzajúca z každodennej práce s drevom: prinášať unikátne drevené výrobky do Vašich domovov.

Napĺňanie tejto vízie sme si stanovili ako univerzálny cieľ našej spoločnosti. Nazvite nás "snílkami"—príjimamte to ako kompliment našej práce.

Každý kus v našej ponuke stolov je originál. Použité drevo, tvar, farba--vôňa. Spôsob výberu materiálov a výroby. Jediný svojho druhu unikát.

Ceníme si tradície, jedinečnosť vzhľadu a vysokú kvalitu práce.

Poctivé remeslo. Vyrobené na Slovensku.  

Skúsenosti odovzdávané počas generácií. Sme rodinný podnik na spracovanie dreva a už viac ako 30 rokov Vám prinášame kvalitné výrobky zo slovenského dreva. Remeslo má zlaté dno. 

Slovensko, EÚ

Malá veľká krajina—Slovensko. Krajina so stáročnou tradíciou spracovávania dreva a výroby nábytku. 


Online obchod

Navštívte nás online obchod a inšpirujte sa novými nápadmi ako skrášliť svoje bývanie. Pre ešte viac fotografií sledujte náš Instagram alebo Facebook.

Drekon Lee

Tento originálny konferenčný stolík slúži okrem iného aj ako vďačné téma pre každú z Vašich návštev. Iba ak by ste si ho chceli užívať len sami pre seba... Masívna doska z jedného kusa, orech Ošetrené tvrdeným voskovým olejom 1 oceľová podnož, čierny lak, matný finiš 47 × 62 × 127, 5 cm  (V × Š × D, H ) Cena vrátane DPH (20%)

980,00 € 1 117,00 €